Pramogos

Žvejyba

Papės ežeras (latv.Papes ezers) – ežeras Latvijos vakaruose, Rucavos savivaldybėjePajūrio žemumoje, į šiaurę nuo Šventosios, arti Latvijos ir Lietuvosvalstybės sienos. Plotas 12,3 km². Ilgis 8,2 km, didžiausias plotis – 3,2 km. Didžiausias gylis – 2 m. Krantai žemi, pelkėti. Yra 12 salų. 1,5 km protaka jungiasi su Baltijos jūra.[1]

Papės ežeras, kad ir negilus, pelkėtas, bet žuvies čia netrūksta. Gausu : lydekų, ešerių, karosų, kuojų, karšių, pavyksta ir slapuką lyną pasigauti.
Papės kanalas taip pat mėgiama žūlkės vieta. Tik svarbu nepamiršti taisyklių, negalima žvejoti prie pat tilto. Visos taisylės surašytos šalia esančiuose stenduose. Reikalingas leidimas žvejybai. Kainuoja 7,50 Eur. trims mėniasiams, jį galima įsigyti. Nicos miestelio degalinėje (darbo laikas nuo 06 val. iki 23 val.). taip pat šį leidimą galima įsigyti internetu ( http://www.makskeresanaskarte.lv/).
Populiari žvejyba jūroje nuo kranto. Plekšnės, kad ir nedidelės, bet kimba gerai. Yra kai kam net ungurį tokiu būdu pasisekė sugauti.